Голова Кіровоградської обласної ради вручив відзнаки бійцям з 17-го батальйону на передовійВідзнаки ради

 

 


 Докладніше


Вхід працівників

Введіть логін та/або пароль — хибні. Спробуйте еще раз.
Перенаправлення...
 

17 лютого голова обласної ради Олександр Чорніованенко перебував у зоні антитерористичної операції, щоб особисто поспілкуватися з військовослужбовцям 17 батальйону територіальної оборони, вручити їм Почесні грамоти обласної ради, передати гостинці від небайдужих кіровоградців й висловити слова подяки за те, що захищають Україну.
17 батальйон наразі дислокується біля міста Дзержинськ, Донецької області, недалеко від найгарячіших цими днями точок Донбасу – Горлівки та Дебальцевого. Безпосередньо в полях, на блок-постах, тобто безпосередньо на бойових позиціях військових, не відриваючи їх від виконання бойових завдань, голова обласної ради вручим їм відзнаки обласної ради і зазначив: – Ми залишаємося разом з вами і ми робимо все необхідне, щоб допомогти вам вибороти перемогу. На сесії обласної ради ми прийняли рішення і додатково виділили на наші військові частини ще 4 мільйони гривень. Від імені усіх жителів Кіровоградщини, від депутатського корпусу обласної ради дозвольте передати вам: Спасибі вам, що ви є! Спасибі, що захищаєте наш мир! – подякував військовим Олександр Чорноіваненко і побажав захисникам миру і найскорішого повернення додому живим-здоровими.
Нагадаємо, це вже четвертий візит голови обласної ради до зони проведення антитерористичної операції. В попередні рази Олександр Чорноіваненко передавав техніку та військову амуніцію бійцям 34-го і 42-го батальйонів територіальної оборони.

 

ВАЖЛИВО!


© 2015. Гайворонська районна рада