Відзнаки районної радиВідзнаки ради

 

 


 Докладніше


Вхід працівників

Введіть логін та/або пароль — хибні. Спробуйте еще раз.
Перенаправлення...
 

П О Л О Ж Е Н Н Я


про Почесну грамоту
Гайворонської районної державної адміністрації 
і районної ради

затверджено рішенням районної ради від 8 жовтня 2002 року № 31
(зі змінами від 29 січня 2003 року № 55 та від 11 квітня 2003 року № 66)

1. Почесна грамота Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради є заохоченням за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, за високу професійну майстерність, громадську та благодійну діяльність.

2. Почесною грамотою Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради нагороджуються:
- громадяни України, які відомі завдяки особистій активній участі у сфері питань діяльності, зазначених у пункті 1 цього положення;
- військові частини і з'єднання;
- посадові особи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати місцевих рад.

3. Почесною грамотою Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради можуть бути нагороджені громадяни інших держав, трудові колективи підприємств, установ і організацій, а також територіальні громади сіл, селищ, міста.

4. Висунення кандидатур для відзначення Почесною грамотою Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємств (об'єднань), кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів тощо.

5. Клопотання про нагородження Почесною грамотою Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради перед органами порушують сільські, селищні, міський голови, а також керівники підприємств, установ та організацій комунальної і спільної власності територіальних громад тощо.

6. Одночасно з клопотанням на кожну особу, яка представляється до нагородження Почесною грамотою Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради подаються такі документи:
подання посадових осіб та керівників суб'єктів, зазначених у пункті 4 цього Положення;
відомості про досягнення особи, яка заслуговує на відзначення нагородою;
біографічна довідка.

7. Клопотання про відзначення Почесною грамотою Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради надсилається до районної державної адміністрації та районної ради не пізніше як за 10 днів до дня вручення нагороди.

8. Про нагородження Почесною грамотою Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради видається спільне розпорядження голови районної державної адміністрації і районної ради.
Облік і реєстрація Почесних грамот Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється відділом кадрової роботи та з питань держаної служби районної державної адміністрації та виконавчим апаратом районної ради.

9. Особам, нагородженим Почесною грамотою Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради, вручається грошова винагорода в розмірі 100 грн.

10. Особи, які відзначені Почесною грамотою Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради, можуть бути представлені до нагородження нею повторно не раніше як через два роки.

11.Вручення нагородженим Почесної грамоти Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради здійснюється головою районної державної адміністрації та головою районної ради.

За рішенням голови районної державної адміністрації і голови районної ради вручення може проводитися в іншому порядку.

 

ОПИС


Почесної грамоти

Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради


Почесна грамота Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради являє собою лист прямокутної форми розміром 296х210 мм (у складеному вигляді).

На лицьовій стороні - зображення прапора Гайворонського району та напис: "Почесна грамота Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради".

На розвороті: ліворуч у нижньому лівому куті зображення нагрудного знака на фоні державного прапора, у центрі - напис: "Почесна грамота Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради"; праворуч у верхньому куті - герб Гайворонського району на фоні кольорів державного прапора України; нижче - місце для тексту.
Лист грамоти на розвороті по периметру прикрашений декоративним орнаментом.

Текст вдруковується окремо перед врученням.

ОПИС

Нагрудного знака до Почесної грамоти

Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради


Нагрудний знак до Почесної грамоти Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради складається з двох частин.

Верхня частина (колодка з кріпленням) п'ятисторонньої форми в свою чергу складається з двох елементів:
- прямокутника малинового кольору розміром 33x14 мм окантованого жовтою (золотою) смугою зверху і знизу з білим (срібним) написом "Праця - справа честі";
- трикутника зеленого кольору 33x25 мм з прямим кутом до низу. По діагоналі справа наліво три білі (срібні) смуги, їх ширина у відношенні 1,5:1:0,5.

Трикутник є елементом прапора району. До верхньої частини (колодки) за допомогою кільця кріпиться основна частина, що складається з хреста синього кольору з значно розширеними раменами, окантований жовтою (золотою) смугою.

Нижнє рамено закруглено. Розмах рамен по горизонталі 33 мм, по вертикалі 35 мм. В центрі хреста окантований жовтою (золотою) смугою герб Гайворонського району (сузір'я Оріона (Плуга) на зеленому тлі). Під закругленням герба біла (срібна) стрічка з девізом, літери якого червоного кольору: "Хліб, пісня, воля". Праворуч герба дубове зілля, ліворуч - лаврове. Над гербом на верхньому рамені - золотий тризуб.

Зворотній бік нагрудного знака плоский. На зворотній стороні основної частини - напис: "Почесна грамота Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради".

Нагрудний знак виготовляється з позолоченого кольорового металу (сплав міді й олова) та "гарячих" емалей.

 

ВАЖЛИВО!


© 2015. Гайворонська районна рада